niedziela, 9 marca 2014

Wytropione u pisarki: KONKURS!

Jest mamą, jest lekarką i zdolną pisarką…

Jest neurologiem, pracuje z dziećmi, a swoją wiedzę zawodową potrafi przekazać w książkach. Pisze mądre książki dla dzieci, poruszające ważne problemy… Ukryte są w nich nie tylko wskazówki dla dzieci, ale także, a może zwłaszcza - dla dorosłych… Pierwsza część została wprowadzona do jednego ze szkolnych podręczników, stała się oficjalną lekturą dla dzieci w klasie piątej. Kiedy autorka pisała „Julkę i Maję w labiryncie” [recenzja TUTAJ] z pewnością nie wyobrażała sobie, że powstanie cała seria tych książeczek.

Właśnie ukazała się kolejna (już czwarta) część tej sympatycznej i mądrej serii. Wydawca pisze: „Julek, Maja i ich nowi przyjaciele szukają agenta zaginionego w grze. Czas się ugina, do gry wkraczają realni ludzie, nie ich awatary, sprzymierzeńcy nagle okazują się zdrajcami. Sytuację ratuje poczucie humoru Julka i spryt Mai.”

Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Akapit Press, ale co ciekawe – autorka na swoim blogu ogłosiła konkurs, w którym można wygrać tę książeczkę. Warto spróbować! Trzeba się jednak pospieszyć, konkurs trwa tylko do 11 marca

Gorąco polecam całą serię książeczek o Julku i Mai.  
      
3 komentarze:

 1. O, spróbuję, może mi się uda :)

  naczytane.blog.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. I ja spróbuję swoich sił w konkursie, lubię wyzwania ;)

  http://testowanieartdzieciece.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Tylko się pospieszcie! Czas tylko do jutra:) I życzę powodzenia. Przekonałam się, że naprawdę warto sięgnąć:)

  OdpowiedzUsuń