sobota, 14 kwietnia 2018

#64 sZAFa w sieci


Foto: Małgorzata Południak [źródło]Poezja

Proza

Dramat

ART

O sztuce 

Wyimki z wernisaży

Felietony

RecenzjeCałość opublikowano na stronie:


***
***
***


Publikuję z poślizgiem (z powodów zdrowotnych). Zdecydowałam się to zrobić, żeby podziękować. Udział w tym projekcie był dla mnie zaszczytem,  a sZAFa jest dla mnie ważnym miejscem. Małgosiu, Wiolu - bardzo Wam dziękuję. To był dobry czas. Margarithes, jesteś niesamowita.

Tym wpisem postanowiłam na jakiś czas (zapewne dłuższy) zawiesić działalność na blogu.
Dziękuję wszystkim, którzy przez cały czas wpadali, by zostawić parę słów. Dziękuję również wszystkim, którzy zaglądali, chociaż nie znaleźli nic godnego skomentowania. Tych wszystkich, którzy obdarzyli mój mały kącik sympatią, a których zawiodłam - przepraszam.
Dziękuję i pozdrawiam:)

17 komentarzy:

 1. Czekamy cierpliwie na powrót. Mam nadzieję, że przerwa okaże się tylko chwilowa. Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Czekam cierpliwie i mam nadzieję, że szybko za nami zatęsknisz Olu. 😊

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O, to z pewnością:) Dziękuję, Agnieszko i pozdrawiam:)

   Usuń
 3. Oj Olu, mam nadzieję, że nie będzie to bardzo długa przerwa :). Wszystkiego dobrego!

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję Olgo, życzę wiele dobrego:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Olu, dziękuję również i czekam na Ciebie, zawsze. Uściski.

  OdpowiedzUsuń
 6. Och, wielka szkoda, ale mam nadzieję, że wrócisz! :) (Ja z tych okropnych czytelników, którzy czytają, ale wcale nie komentują, jednak dzisiaj po raz pierwszy od dawna wiem, co chcę napisać w komentarzu).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale dlaczego "okropnych"? Ja tak nie sądzę:) Cieszę się z każdej wizyty, nawet jeśli pozostawia tylko ślad na liczniku:) I dziękuję za komentarz. Trochę jednak przykro, gdy ich nie ma... Pozdrawiam serdecznie:)

   Usuń
  2. "Okropnych" dlatego, że sam po sobie widzę, że wolę mieć komentarze niż ich nie mieć, a mimo to bardzo rzadko komentuję ;). Pozdrowienia! :)

   Usuń
 7. Szkoda :(. A tak podpytam: można Cię będzie gdzie indziej w dalszym ciągu poczytać, na przykład w tej sZAFie? Zmęczył Cię tylko blog, czy w ogóle chęci do pisania o książkach już brak? Pozdrawiam, życzę wszystkiego dobrego i też trzymam kciuki za mimo wszystko szybki powrót!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, blog mnie nie zmęczył, raczej stan zdrowia nie pozwala mi go prowadzić. A przy okazji - nie ukrywam - pojawiły się myśli - czy będzie jeszcze sens do tego wracać...
   Bardzo Ci dziękuję za życzliwość i pozdrawiam serdecznie:)

   Usuń
 8. Olu Kochana, to ja dziękuję Tobie. Wiesz za co i jak bardzo. Będę na Ciebie czekała.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, Wiolu:* W takim razie do walki i do przodu <3

   Usuń
 9. Trzymam kciuki, aby powody zdrowotne odeszły w przeszlosc, zwłaszcza, że jak piszesz pisanie sprawia ci przyjemność. Ja natomiast z przyjemnością czytałam wpisy, z rzadka je komentując. Będę czekała cierpliwie na odwieszenie. Sama mam dłuższą chwilę przerwy spowodowana rozleniwieniem, najpierw nie pisze się tydzień, miesiąc, kilka i potem sieciezko wraca. Życzę, aby twój powrót był szybki i nie odwlekany w czasie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pięknie dziękuję:) Wzajemnie - dużo zdrowia życzę. I częstszych powrotów! To bardzo ważne, że jest do czego i do kogo wracać:)

   Usuń